התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - עוזרים לכם לבחור ולקבל את השירות הטוב ביותר לפרסום, יחסי ציבור, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי וניהול קמפיינים
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

שרוליק טייב (שרוליק טאייב)  עקרונות הייעוץ השיווקי

שרוליק טייב (שרוליק טאייב)  מסביר על עקרונות הייעוץ השיווקי

מאת – ישראל שרוליק טייב (ישראל טאייב), מומחה לשיווק והצלחה בעסקים

מי זקוק לייעוץ שיווקי? על השאלה הזו עונה – ישראל שרוליק טייב (ישראל טאייב), מומחה לשיווק והצלחה בעסקים, במאמר זה ומסביר כי ייעוץ שיווקי מתאים לכל מי שמתכוון לפתוח עסק חדש, לקנות עסק קיים או להשקיע בעסק שמנתהל מזה זמן וזקוק לזריקת אוויר ולתוכנית שיווקית מנצחת.

ישראל טאייב - שרוליק טייב

אנשי עסקים ויזמים רבים מתביישים לפנות ליועצי שיווק וחושבים שהם יכולים להתמודד עם כל הקשיים ולפתור את כל הבעיות באופן אישי. מסתבר שהם טועים טעות גדולה כי ייעוץ שיווקי לעסק הוא הכלי הטוב ביותר לגיבוש אסטרטגיה מנצחת ולמינוף העסקים.

כאן ישראל טאייב (ישראל סרוליק טאייב) ואני מזמין אתכם להיפתח ולהתרשם משיטות מתקדמות לשיפור הרווחיות, להגדלת תזרים המזומנים ולהוספת סדר ונהלים לעסק שלכם.

באמצעות מספר של שיחות ייעוץ וליווי עסקי ושיווקי תוכלו ללמוד ממני איך להרחיב את תחומי הפעילות באופן משמעותי, איך להיכנס לשווקים חדשים וכיצד להגיע לקהלי יעד בארץ ובחו”ל.

באמור שיווק הוא תחום הדורש מומחיות, ניסיון ומיומנות. עד היום עזרתי להרבה מאד חברות אירועים, נדל”ן, מזון, עסקים קטנים ועסקים גדולים לצמוח ולגדול. עזרתי להם להימנע מהפסדים ותמכתי במהלכים שיצרו תשואה משתלמת לעסק.

אני רואה בתפקיד שלי כיועץ השיווקי מספר מטרות ביניהן לבנות לכם תכנית שיווקית סדורה ליישום המטרות. התוכנית מבוססת על תהליכים של היכרות ולימוד מהיר של העסק ולקוחותיו, ניתוח התוצאות העסקיות הנוכחיות ובחינה של הסביבה הארגונית והעסקית.

אחרי שעברנו על הנושאים הללו יהיו בידי הכלים לעזור לכם להצליח. אני מניח שיהיו מי שיקראו את המאמר הזה ויגידו לעצמם – נקרא וניישם בעצמנו. לטעמי הדבר אפשרי אבל לא בהכרח שיהיו לכם הכלים שיש ליועצים שיווקים ויועצים כלכליים. לכן , ההצלחה שלי היא לתת לנו את הסמכות ואת המפתחות להוביל את העסק שלכם להצלחה.

כל הזכויות שמורות ל -ronenhillel.co.il . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .