רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - עוזרים לכם לבחור ולקבל את השירות הטוב ביותר לפרסום, יחסי ציבור, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי וניהול קמפיינים
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

רשת דיסקרט – ייצור כחול לבן

דיסקרט – הרשת הישראלית דיסקרט המייצרת כחול לבן

במהלך שנותיי התחום העסקי ובתחומי התקשורת אני עוקב אחר חברות ומותגים רבים ומתרשם מהתהליכים שעברו. אחת הרשתות שלאחרונה שבלטו לטובה היא רשת דיסקרט – רשת אופנה ישראלית המייצרת כחול לבן ופרוסה בכל רחבי הארץ.

דיסקרט, מייצרת ומעצבת בישראל וכבר על זה מגיעה לה הערכה רבה בשעה שרשתות אופנה וחברות טקסטיל ישראליות מעבירות את הייצור לחו”ל.

דיסקרט - מייצרים כחול לבן
דיסקרט – מייצרים כחול לבן

שמחתי במיוחד, כשראיתי מהלך חכם וייחודי של הרשת שעלתה ביום העצמאות בקמפיין לרגל 70 שנה למדינה, לקידום המודעות למוצרים מתוצרת ישראל. מחמאות לרשת דיסקרט ולבעלים שלה מר ג’קו גבאי ומחמאות להתנהלות התקשורתית של החברה המצליחה להדגיש את ערכיה ואת בידולה (נ.ב משרדי לא מטפל ברשת).

דיסקרט מפעילה 59 סניפים בפריסה ארצית והיא סמן ימני לתעשייה ישראלית גאה ובועטת.

רשת דיסקרט נוסדה לפני למעלה מ-30 שנים ומנהלת 59 סניפים. דיסקרט מעצבת ומייצרת את הקולקציה בישראל, כאשר בכל פריט מושקעת אהבה ומחשבה והקפדה בלתי מתפשרת על סטנדרטים גבוהים. רשת דיסקרט מפעילה סניפים בכל רחבי הארץ ובנוסף מנהלת אתר כירות.

דיסקרט מייצרת עבור נשים במידות 38-48 המעוניינות בפריטי אופנה המתאימים באופן מושלם לגוף הנשי, בין אם מדובר בשמלות נשים, מכנסיים, חצאיות, ג’קטים או עליוניות.

כל הזכויות שמורות ל -ronenhillel.co.il . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .