ביוליין בהסכם לפיתוח ושיווק תרופה לדלקת הכבד בהובלת פרופ' פיליפ חלפון

משרד יחסי ציבור

נשמח לשיתוף הפוסט

החברה חתמה על הסכם רישוי עולמי עם ג'נוסיינס, בשיתוף עם פנמד, שהינה שותפות של פרופ' פיליפ חלפון והיזם נועם דננברג. ההסכם עבור פיתוח ומסחור ה-BL-8020 – תרופה בבליעה לטיפול בדלקת כבד מסוג  C.

חברת ביוליין דיווחה היום על חתימת הסכם רישוי עולמי עם ג'נוסיינס, חברה צרפתית המתמקדת בפיתוח תרופות נגד מחלות ויראליות, בשיתוף עם פנמד, שהינה שותפות של פרופ' פיליפ חלפון והיזם נועם דננברג.   ההסכם שנחתם הינו עבור פיתוח ומסחור של BL-8020 –  תרופה הניתנת בבליעה לטיפול בדלקת כבד (הפטיטיס) מסוג .C

פרופ' פיליפ חלפון, נשיא ואחד ממייסדי חברת ג'נוסיינס ובעל מוניטין עולמי, פיתח את התרופה BL-8020 עבור טיפול אנטי-ויראלי. התרופה פועלת במנגנון ייחודי, עיכוב פירוק עצמי של התא המודבק בווירוס ה-HCV (הפטיטיס C), השונה ממנגנוני הפעולה של טיפולים קיימים.

פרופ' פיליפ חלפון: "התרשמנו מהמקצועיות והמומחיות של צוות ביוליין בפיתוח תרופות, ואנו שמחים לשתף פעולה להמשך הפיתוח של המוצר שלנו לטיפול בהפטיטיס C".

ד"ר כנרת סויצקי, מנכ"ל ביוליין: "אנו מאוד מרוצים מכניסתנו לתחום ההפטיטיס C, תחום חשוב ומתפתח בשוק הפארמה העולמי. כיום, מוערך השוק העולמי בהפטיטיס בכ- 6.5 מיליארד דולר לשנה והוא ממשיך לגדול בעקביות. הטיפולים הניתנים היום מאופיינים במספר רב של תופעות לוואי חמורות, הם ניתנים לתקופות טיפול ארוכות ובמקרים רבים מאבדים את יעילותם בשל התפתחות עמידות. בטיחותה ויעילותה של BL-8020 עשויות לקצר את משך הטיפול ולמנוע עמידות כאשר היא משמשת כטיפול משולב עם טיפולים אחרים להפטיטיס C."

נועם דננברג מסר: ״לכבוד לי לעבוד לצידו של אדם כפרופ' פיליפ חלפון ולקדם אסטרטגית השקעות אימפקט שבהן אני מתרכז בשנים האחרונות שמטרתן, מעבר להיבט הכלכלי , גם לעשות טוב לסביבה ולתרום לבריאות.״

צרו קשר

מאמרים נוספים

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
הסרת אזכורים שליליים הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להדחיק איזכורים שליליים להוריד לשון הרע להסיר תגובות להסיר תחקירים מגוגל לטפל בכל בעיות הקשורות למיתוג למחוק אינפורמציה שלילית למחוק כתבות שליליות מאבק בקמפיין מוניטין שלילי מחיקה news1 מחיקה מגוגל מחיקה ממאקו מחיקה מנענע10 מחיקה מרשתות חברתיות מחיקה של כל סוג מידע מהאינטרנט מחיקה של כתבה mako מחיקה של קללות וביטויים גזעניים מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מאתרים מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה ynet ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל ניהול מוניטין לבעלי עבר פלילי ניהול מוניטין לבעלי תיקים פליליים ניהול קמפיין מוניטין חיובי נמחק מידע שלילי ננקה גוגל מתביעות

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

צרו קשר

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

דילוג לתוכן