לראשונה באור יהודה : קורס פסיכומטרי בתיכון

ראשונה באור יהודה : קורס פסיכומטרי בתיכון רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מדווח באור יהודה אף פעם לא התקיים קורס פסיכומטרי של אחת מהחברות הגדולות בתחום, והתלמידים בני העיר היו צריכים להרחיק לערים אחרות על מנת להשתתף בקורסים. (הודעת יחסי ציבור לימודים).

נשמח לשיתוף הפוסט

לראשונה באור יהודה : קורס פסיכומטרי בתיכון

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מדווח 

באור יהודה אף פעם לא התקיים קורס פסיכומטרי של אחת מהחברות הגדולות בתחום, והתלמידים בני העיר היו צריכים להרחיק לערים אחרות על מנת להשתתף בקורסים. (הודעת יחסי ציבור לימודים).

השנה, לראשונה, קריית החינוך "יובלים" – אור יהודה, החליטה להביא את הפסיכומטרי לתלמידי התיכון. לאחר בחינה של מספר הצעות מכל החברות המובילות, נבחרה חברת Stud ent pro המרכז ללימודי פסיכומטרי, להעברת הקורס.

בקורס, שיתקיים בבית הספר ישתתפו תלמידי התיכון, בכיתות יא'-יב', והוא ניתן בעלות מסובסדת מאוד על מנת לאפשר לכל תלמיד שירצה לקחת בו חלק, ואכן עשרות תלמידים כבר נרשמו אליו.

כדי לא לפגוע בלימודים הסדירים, או חלילה בבגרויות, התלמידים יעשו את הקורס בזמן החופש הגדול וייגשו למבחן ממש בתחילת ספטמבר.

חיים זטלאוי מנכ"ל Student פסיכומטרי מסר כי הוא "נרגש ושמח מאוד על הבחירה ב'סטודנט' כשותפה לפרויקט החשוב הזה. אני יודע שהציפיות הן גבוהות מאוד, ואנחנו, יחד עם עם כל הצוות המדהים של בית הספר יובלים, בראשות המנהל דר' נתי ברק וסגנית המנהל, הגברת אילנה גל, שעובדים איתנו בשיתוף פעולה מצוין, נעשה ככל הניתן על מנת להביא את התלמידים להישגים גבוהים בבחינה הפסיכומטרית. קורס הפסיכומטרי שלנו שנבחר הוא ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, הוא מכיל את ערכת התרגול הגדולה ביותר בארץ, וכולל, בין היתר, 13 בחינות סימולציה שהתלמידים יעשו במהלך הקורס על מנת להגיע מוכנים למבחן באופן המיטבי ביותר".

יתרונות קורס פסיכומטרי במהלך הלימודים תיכון :

לדברי חיים זטלאוי "בתור תלמידי תיכון, היתרון של התלמידים הוא משמעותי ביחס לשאר הנבחנים בבחינה הפסיכומטרית, מאחר ונושאי הלימוד לפסיכומטרי מתבססים על חומר שהתלמידים חיים אותו והוא טרי להם בראש, בתחומי הכמותי, המילולי והאנגלית. כמו כן, לתלמידים יש כבר הרגלי למידה והם רגילים לשבת שעות ללמוד ולתרגל, מה שבהחלט יסייע להם בלמידה במהלך הקורס.

כמו כן, ישנו גם הצורך של התלמידים המעוניינים במסלול של עתודה צבאית. מסלול העתודה מחייב פסיכומטרי והמתמיינים אליו צריכים לבצע את הבחינה ולקבל ציון במהלך התיכון, על לחצי הראשון של כיתה יב', אחרת זה מאוחר מדיי, והם לא יוכלו להספיק להגיש מועמדות בזמן.

יש לציין שציון הפסיכומטרי תקף ל 7-10 שנים, ויאפשר לתלמידים לימודים גם לאחר הצבא, ללא צורך בקורס נוסף וללא בזבוז של זמן וכסף. מה גם, שעקב שיתוף הפעולה בין כל הגורמים, מחיר הקורס נמוך עשרות מונים, ממחירו של קורס בשוק הפרטי".

דר' נתי ברק, מנהל קריית החינוך יובלים אור-יהודה מסר "במהלך הקיץ יתקיים בחט"ע "יובלים" קורס פסיכומטרי לתלמידים משכבת יא' המעוניינים בכך. הקורס מטעמה של חברת "סטודנט" יתקיים בעלויות נמוכות מאוד לכל תלמיד, יאפשר קבלה מוקדמת למיונים לעתודה אקדמית של צה"ל ויאפשר לתלמידים להשתלב בלימודים לתואר ראשון במהלך שירותם הצבאי. עד כה נרשמו לקורס כ-40 תלמידים והנהלת בית-הספר רואה בכך תחילתה של מסורת שכן הקורס יתקיים גם בשנים הבאות".

ב- 5.6 יתקיים בבית הספר, ערב הפתיחה של הקורס בהשתתפות הנהלת קריית החינוך יובלים, מנכ"ל ונציגי Student Pro פסיכומטרי, הורים ותלמידים. בערב, בין השאר, יחולקו לתלמידים ערכות הכנה לפני תחילת הקורס, יוסבר על הפסיכומטרי ועל הקורס, ויתאפשר רישום לאחרוני המתעניינים.

צרו קשר

מאמרים נוספים

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
הסרת אזכורים שליליים הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להדחיק איזכורים שליליים להוריד לשון הרע להסיר תגובות להסיר תחקירים מגוגל לטפל בכל בעיות הקשורות למיתוג למחוק אינפורמציה שלילית למחוק כתבות שליליות מאבק בקמפיין מוניטין שלילי מחיקה news1 מחיקה מגוגל מחיקה ממאקו מחיקה מנענע10 מחיקה מרשתות חברתיות מחיקה של כל סוג מידע מהאינטרנט מחיקה של כתבה mako מחיקה של קללות וביטויים גזעניים מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מאתרים מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה ynet ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל ניהול מוניטין לבעלי עבר פלילי ניהול מוניטין לבעלי תיקים פליליים ניהול קמפיין מוניטין חיובי נמחק מידע שלילי ננקה גוגל מתביעות

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

צרו קשר

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

דילוג לתוכן