הסרת תוצאות שליליות מגוגל, מחיקת אזכורים

הסרת תוצאות שליליות מגוגל, מחיקת אזכורים

נשמח לשיתוף הפוסט

הסרת תוצאות שליליות מגוגל, מחיקת אזכורים

מוניטין שווה זהב ובעל ערך נצחי! דיי ב-1 עד 3 ביקורות שליליות בגוגל,  כתבות שליליות או מסמכים פוגעניים המופיעים ברשת כדי להשפיע ולגבש דעות מוצקות על אנשים עימם הייתם רוצים להיות בקשר או על עסקים.

כ-70% מהלקוחות הפוטנציאלים ברשת מושפעים מהפרסומים בגוגל.

כיום כ-90% מהקונים ברשת מחפשים מידע על העסק שלך בגוגל לפני שהם חושבים על אפשרות לקנייה.

לא צריך להיות גאון כדי להבין שביקורות שליליות עלולות ליצור התנגדות ולפתח השפעה שלילית.

זה לא משנה אם אתה קבלן, חברה לייצור  ומכירת תמרוקים או בעל מקצוע חופשי המציע שירותים כמו עו"ד, מסעדן או בעל אולם חתונות.

בשורה התחתונה – העסק שלך זקוק להגנה ולשמירה על המוניטין.

כיום הרשת החברתית וגוגל יכולים לחרוץ גורלות ולהשפיע על תוצאות החיפוש בעמוד הראשון בגוגל.

אנו מציעים חבילה של שירותים לעסקים לניהול מוניטין גם אם כרגע לא נשקפת סכנה או בעיה תדמיתית

חבילת השירות שלנו לניהול מוניטין לעסקים כוללת לפחות 10 מרכיבים שונים. נפרט כאן רק 3 חשובים ביניהם ניטור מידע ברשת, ייזום מהלכים לחיזוק המותג והעסק ברשת ובניית מערכת הגנה מפני תכנים שליליים.

זיכרו, ההשפעה של גוגל עצומה ולקוחות לא יגיעו אליכם, חס וחלילה, ויעדיפו את המתחרים שלכם שאם המוניטין שלכם פגוע ושלילי ואם הביקורות על המתחרים שלכם יהיו טובות יותר.

אז למה אתם מחכים? הבטיחו לעצמכם עכשיו שירות של מוניטין לעסקים כדי שתוכלו לשכור את השירותים הטובים ביותר בתחום וכדי שתקבלו שליטה על העסק שלכם גם באינטרנט, בגוגל וברשתות החברתיות.

צרו קשר

מאמרים נוספים

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
הסרת אזכורים שליליים הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להדחיק איזכורים שליליים להוריד לשון הרע להסיר תגובות להסיר תחקירים מגוגל לטפל בכל בעיות הקשורות למיתוג למחוק אינפורמציה שלילית למחוק כתבות שליליות מאבק בקמפיין מוניטין שלילי מחיקה news1 מחיקה מגוגל מחיקה ממאקו מחיקה מנענע10 מחיקה מרשתות חברתיות מחיקה של כל סוג מידע מהאינטרנט מחיקה של כתבה mako מחיקה של קללות וביטויים גזעניים מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מאתרים מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה ynet ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל ניהול מוניטין לבעלי עבר פלילי ניהול מוניטין לבעלי תיקים פליליים ניהול קמפיין מוניטין חיובי נמחק מידע שלילי ננקה גוגל מתביעות

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

צרו קשר

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

דילוג לתוכן