רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - עוזרים לכם לבחור ולקבל את השירות הטוב ביותר לפרסום, יחסי ציבור, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי וניהול קמפיינים
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

רשת הסלולאר מייפון פתחה סניף חדש בקניון ראשונים

רשת מייפון מתרחבת

רשת מייפון, המתמחה בשיווק ומכירה של מכשירי סלולר ואביזרים נלווים לצד ניהול והפעלת רשת מעבדות תיקונים לכלל המכשירים, השיקה בימים אלה חנות חדשה בקניון ראשונים. החנות החדשה של MYPHONE הינה הסניף ה-6 של הרשת.

רשת מייפון הוקמה בשנת 2010 על ידי פז כהן צדק. הרשת מספקת מגוון שירותים ללקוח כגון שירותי מעבדה לכלל מכשירי הסלול וכן ומגוון רחב של אביזרים ומכשירים.

החנות החדשה, בקניון ראשונים, הוקמה בהשקעה של כ-720,000 שקלים ומציעה שירותים לתושבי ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, יבנה והסביבה.

לדברי פז כהן צדק, בעלי הרשת: “אנו שמחים להשיק את הסניף החדש שלנו בראשונים. כמו בכל סניף של מייפון ניתן לרכוש בו מכשירי סלולאר במחירים הזולים ביותר בארץ, אביזרים וגם ליהנות משירותים של מעבדת תיקונים המופעלת במקום על ידי טכנאים מוסמכים. ברשת מייפון תמצאו מכשירים מקוריים עם אחריות יבואנים רשמיים. כל החלפים מקוריים וניתנים באחריות מלאה. ובזמן שאתם תיהנו מקפה טוב בקניון אנו נתקן עבורכם את הסלולרי ונוודא שתהיו מרוצים”.

רשת מייפון מפעילה בנוסף אתר מכירות ומידע אינטרנטי .

כל הזכויות שמורות ל -ronenhillel.co.il . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .