קרלוס ששון – איך מייצרים יין

איך מייצרים יין

נשמח לשיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קרלוס ששון – איך מייצרים יין

לקראת פורים והעד לא ידע מגיש קרלוס ששון טיפים חשובים המסבירים איך מכינים יין.

ראשית דבר נדגיש שהכנה של יין היא סוג של מלאכת מחשבת/אומנות וטכנולוגיה מתקדמת.

העקרון להכנה של יין הוא דיי פשוט וניתן לייצר יין מכל פרי שיש בו סוכר, אך יין ענבים הוא היין המלכותי מאז ועד היום וכל יין יוכל להכין יין ייחודי מאותם ענבים ואותו חומר גלם בסיסי עם הטאג' האישי שלו ומכאן היופי, העניין והטעם בתעשיית היין.

תהליך הייצור של יין מורכב ממספר שלבים – שלב שבירת הענבים וסחיטתן, שלב תסיסת מיץ הענבים ושלב היישון וההתבגרות של היין.

בשלב שבירת הענבים נעשית באופן טכנולוגי ביקבים מובילים באמצעות מכונות מיוחדות, אך ניתן לסחוט את היין בדיוק כמו שסחטו את הגפנים לפני מאות ואלפי שנים.

שלב התסיסה של היין משלב תהליכים כימיים ההופכים את מיץ הענבים ליין תוך שימוש בשמרים המהווים גורם מתסיס ההופכים את הסוכר לאלכוהול ולדו תחמוצת פחמן.

לאחר התסיסה היין עובר תהליך של פייה בו מפרידים את השמרים ומסננים את היין ולאחר מכן מעבירים אותו לחביות או מיכלים מיוחדים לקראת שלב ההתבגרות של היין במסגרתו היין מיושן עד לצריכתו.

צרו קשר

מאמרים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
בניית מוניטין חיובי דעות ומאמרים הורדת תגובות הסרת אזכורים שליליים הסרת כתבות שליליות הסרת כתמים מגוגל הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להוריד לשון הרע להזיז כתבות לעמודים פנימיים בגוגל מחיקה מגוגל מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה walla מחיקת כתבה ynet מחיקת כתבה אנרג’י מחיקת כתבה גלובס מחיקת כתבה דה מרקר מחיקת כתבה וואי נט מחיקת כתבה וואלה מחיקת כתבה חדשותית מאתרים מחיקת כתבה מבלוג מחיקת כתבה מגוגל ישראל מחיקת כתבה מעריב מחיקת כתבה פוסטה מחיקת כתבות nana10 מחיקת כתבות מגוגל מחיקת כתבות מהארץ ומחו”ל ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

small_c_popup.png

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

צרו קשר