שמואל קינן קליין – בטיחות באש

שמואל קינן קליין - בטיחות באש

נשמח לשיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בטיחות באש – מאת שמואל קינן קליין, ממונה בטיחות בעבודה ומדריך בטיחות

קיימת חשיבות עצומה להקפדה יתרה על בטיחות במיוחד בטיחות באש. שמואל קינן קליין, מומחה בטיחות אש, ממונה בטיחות בעבודה ומדריך בטיחות מציע טיפים חשובים לפני הדלקה של אש, בין אם מדובר בחגיגות ל"ג בעומר, טיול או אירוע חברתי.

מידי שנה רבים נזקקים לטיפול רפואי בשל אי הקפדה על הוראות בטיחות אש.

כשמתכוננים להדליק אש ובמקרה שלנו מדורה לקומזיץ, מנגל או במסגרת טיול – חשוב לבחור מקום נקי ומבודד, רחוק מצמחים, עצים או חומרים דליקים. את שטח המדורה רצוי לתחם באבנים ולהקפיד על סביבה חולית ולהרחיק מהאזור המתוחם ילדים קטנים. מומלץ להחזיק בקרב מקום דליי מים, דליי חול או מטף.

במדורה, בדיוק כמו בעבודה, חשוב להקפיד על ביגוד מתאים כדי למנוע פגיעות. אין להגיע בסנדלים או כפכפים. יש להגיע בבגדים ארוכים ובנעליים וחובה להתרחק מאש כדי למנוע כוויות, או איברים שיפגעו כתוצאה מגיצים.

כשמדליקים מדורה חשוב שפעולה זו תעשה על ידי מבוגר אחראי. אין להשתמש בחומרים דליקים כמו נפט, נוזל דליק או דלק וחשוב שמבוגר אחראי יהיה נוכח במקום לאורח כל האירוע כדי למנוע פעולות מסוכנות כמו זריקת חומרים מסוכנים למדורה וגם כדי לשמור על גובה הלהבות.

במידה ועושים על האש או מכניסים למדורה תפוחי אדמה או מכינים מרשמלו. חשוב שמבוגר אחראי יטפל בגחלים ובמדורה כדי להפחית למקסימום כל סיכוי לפגיעה.

בסיום הפעילות חוה לכבות את המדורה באמצעות מים או חול. חובה לוודא שהאש לא תידלק מחדש.

בכל מקרה חירום יש לפנות לשירותי ההצלה ולפנות לסיוע רפואי.

הכותב הוא שמואל קינן קליין, רסן במילואים, ממונה בטיחות בעבודה, ממונה בטיחות אש ומדריך בטיחות בעבודה.

 

צרו קשר

מאמרים נוספים

שמואל קינן קליין

שמואל קינן קליין – בטיחות באש

בטיחות באש – מאת שמואל קינן קליין, ממונה בטיחות בעבודה ומדריך בטיחות קיימת חשיבות עצומה להקפדה יתרה על בטיחות במיוחד בטיחות באש. שמואל קינן קליין, מומחה

להמשך קריאה »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
בניית מוניטין חיובי דעות ומאמרים הורדת תגובות הסרת אזכורים שליליים הסרת כתבות שליליות הסרת כתמים מגוגל הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להוריד לשון הרע להזיז כתבות לעמודים פנימיים בגוגל מחיקה מגוגל מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה walla מחיקת כתבה ynet מחיקת כתבה אנרג’י מחיקת כתבה גלובס מחיקת כתבה דה מרקר מחיקת כתבה וואי נט מחיקת כתבה וואלה מחיקת כתבה חדשותית מאתרים מחיקת כתבה מבלוג מחיקת כתבה מגוגל ישראל מחיקת כתבה מעריב מחיקת כתבה פוסטה מחיקת כתבות nana10 מחיקת כתבות מגוגל מחיקת כתבות מהארץ ומחו”ל ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

small_c_popup.png

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

צרו קשר