בן ציון וינצלברג – שמן זית ישראלי לפירות הטריים והיבשים

פירות עם שמן זית

נשמח לשיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאת בן ציון וינצלברג, מומחה לשמן זית.

מגדלי הזיתים בישראל וראשי ענף הזית ממליצים לכבוד ט"ו בשבט וחגיגות 70 שנה למדינת ישראל לצרף את שמן הזית הישראלי והאיכותי לארוחות החג ולצלחת טו בשבט.

ראשי ענף הזית מציעים לזלף שמן זית ישראלי על הפירות היבשים ועל הפירות הטריים ולהגישם כחלק מהארוחה ובכך להוסיף ערכים תזונתיים להדגיש את טעמי הפירות ולהרחיב את מנעד הטעמים.

 

בן ציון וינצלברג, איש ארץ ישראל ומחנך מציין כי ארץ ישראל התברכה בפירות שבעת המינים "ארץ חטה ושעורה וגפן ותאנה ורימון ארץ זית שמן ודבש" ומגדלי הזיתים בישראל בחרו להדגיש השנה במסר לאזרחי ישראל כי אין יותר סמלי מלציין את חג האילנות עם עץ הזית הישראלי ושמן הזית הישראלי, המשלב מעבר לסמלי המדינה גם ערכים בריאותיים, סביבתיים וגסטרונומים.

ד"ר עדי נעלי, מנהל ענף הזית במועצת הצמחים מסר כי: "בשנה האחרונה רשם ענף הזית הישגים יוצאים מהכלל כמו השקת תקן מחודש, השקת תו איכות לשמן זית ישראלי טרי ופתיחת קורסים מקצועיים לטעימות שמן זית בשיתוף הפקולטה לחקלאות ומזון באוניברסיטה העברית.  לצד כל אלה אנו רואים בדאגה את עתידו של הענף וחוששים להמשך קיומו ופעילותו וזאת בשל החלטת משרד הכלכלה לפתוח את מכסות הייבוא ובכך ולפגוע ביצרנים המקומיים".

בימים האחרונים ולקראת טו בשבט ריכזנו הרבה מאד פניות מצד חקלאים ויצרנים קטנים המתלוננים על כך כי "עשרות מותגים בינוניים וקטנים יאבדו כל סיכוי להתחרות, בענקים, ברשתות השיווק ובייבוא האגרסיבי בשל הורדת המכסים על שמן זית מיובא. בקרב החקלאים ובענף הזית מדגישים כי המהלך לא יקבל ביטוי בכיסם של הצרכנים ויעשיר עוד יותר את היבואנים ואת הרשתות הגדולות ובעיקר יפגעו באחד הסמלים החשובים ביותר של מדינת ישראל.

צרו קשר

מאמרים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר

הפופולרים ביותר

תגיות
בניית מוניטין חיובי דעות ומאמרים הורדת תגובות הסרת אזכורים שליליים הסרת כתבות שליליות הסרת כתמים מגוגל הסרת מידע אישי רגיש הסרת תוכן פוגעני בגוגל הסרת תוצאות שליליות הסרת תוצאות שליליות בגוגל הסרת תמונות חושפניות השבחת מוניטין לעסקים ופרטיים השתלטות על עמוד ראשון בגוגל טיפול במוניטין שנפגע יחסי ציבור כיצד להסיר תוצאות שליליות מגוגל להוריד לשון הרע להזיז כתבות לעמודים פנימיים בגוגל מחיקה מגוגל מחיקת חדשות שליליות מחיקת חדשות שליליות מהאינטרנט מחיקת חדשות שליליות ממנוע חיפוש מחיקת טוקבקים רעים מחיקת כתבה globes מחיקת כתבה maariv מחיקת כתבה nrg מחיקת כתבה posta מחיקת כתבה themarker מחיקת כתבה walla מחיקת כתבה ynet מחיקת כתבה אנרג’י מחיקת כתבה גלובס מחיקת כתבה דה מרקר מחיקת כתבה וואי נט מחיקת כתבה וואלה מחיקת כתבה חדשותית מאתרים מחיקת כתבה מבלוג מחיקת כתבה מגוגל ישראל מחיקת כתבה מעריב מחיקת כתבה פוסטה מחיקת כתבות nana10 מחיקת כתבות מגוגל מחיקת כתבות מהארץ ומחו”ל ניהול מוניטין ניהול מוניטין בגוגל

האם אתה רוצה לשפר את העסק שלך?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר

small_c_popup.png

קבלו הצעה

זקוקים למשרד יחסי ציבור? צריכים חברות פרסום? מחפשים סוכנות לפרסום בדיגיטל? מעוניינים לבנות אתר חדש/לעשות קידום בגוגל או שאתה ממש עסק שלכם – קבלו את כל השירותים הללו בקליק אחד!

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מפעיל שירותים 360 מעלות כדי לענות על כך צורך וכל דרישה שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מעולה, תוצאות, ומקצוענות. מוזמנים לנסות אותנו ולגלות חברה הגונה וישרה שהמטרה שלה היא בראש ובראשונה לתת שירות ולעזור לכם ורק אח”כ להתפרנס ולקבל שכר הוגן.

אנו עובדים עם הטובים ביותר ומכירים את כל התעשייה ולכן

אצלנו תקבלו את יחסי הציבור הטובים ביותר בהתאמה לדרישות שלכם וליכולות שלכם. אין דבר שאנו לא יכולים לתת לכם ואין אצלנו התפשרות על תוצאות.

אנו נחבר אתכם, על בסיס הניסיון שלנו, ההיכרות והיכולות עם משרדי הפרסום הטובים ביותר, חברות הקידום הטובות ביותר והספקים הנבחרים הקיימים שוק.

השאירו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בזמן הקצר ביותר עם הצעה מפתיעה!

אנו מתמחים ביחסי ציבור, שירותי פרסום, שיווק, קידום אתרים, בניית אתרים ובמתן שירות בהתאמה אישית.

אצלנו תקבלו שירות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר!!!

צרו קשר